Visiting animal shelter “Vyšnių sodas”

gg2

EN: As usual my blog posts show up later than it should, oops, but it’s something I really want to talk about. Recently I visited one of the most beautiful places in the world. And not because it looked somehow special. It felt special.

LT: Kaip dažniausiai, taip ir šįkart, įrašas pasirodo šiek tiek vėliau, bet geriau vėliau nei niekada, nes tai tema, apie kurią reikia kalbėti garsiai. Neseniai lankiausi vienoje gražiausių vietų. Ir ne dėl to, kad ji atrodė ypatingai. Joje jaučiausi ypatingai.

gg3

EN: ,,Vyšnių sodas” is a place where every soul can find home. The people who work here love animals endlessly and do everything that’s in their power to guarantee that the future of the little ones would be brighter, full of  warmth, love, and, that each and every single one would find loving and safe home. I heard stories of almost every kitten and I have to admit that it wasn’t easy to listen, because reality could sometimes be cruel. Anyway, I managed to see a lot of positivity in their stories – most of the animals heal their scars and find cosy, loving home. There are a lot of inhabitants in Vyšnių sodas, so it’s unavoidable to have constant struggles with finances, food or litter. I’ve donated as much as I could, but I realise that it’s not enough, so I’m asking you to help out as much as you can if you want to. For those who reside in Lithuania I highly suggest to pay a visit and show the little ones that we do care. Each life, even the smallest one, matters and what are we if we don’t take care of the ones that can’t take care of themselves? Take care of those, who can’t just ask or take. Let’s be better each day and at least sometimes do some good. It might look insignificant or not enough, but sometimes it’s enough to feed hungry eyes or even save the life. The world would be way more beautiful if we held hands and act together.

LT: ,,Vyšnių sodas” tai vieta, kur kiekviena siela gali atrasti namus. Čia dirbantys žmonės yra begalo mylintys gyvūnus ir darantys viską, kad jų ateitis būtų šviesi, pilna šilumos, meilės, bei, kad kiekvienas rastų namus, kuriuose galėtų jaustis saugus ir mylimas. Ir mylintis. Teko išgirsti bene kiekvieno Vyšnių sodo gyventojo istoriją ir pripažinsiu, kad klausytis buvo nelengva, nes realybė kartais būna tikrai žiauri. Visgi įžvelgiu ir begalo daug pozityvo – dauguma gyvūnų pasveiksta ir randa jaukius, mylinčius namus. Gyventojų Vyšnių sode labai daug, todėl neišvengiama problema tampa tiek finansai, tiek maistelis ar kraikas. Paaukojau kiek tik galėjau, bet žinau, kad tiek – maža, todėl labai prašau jūsų visų prisidėti jei tik yra noro ir galimybės. Jei ne finansiškai – aplankykite šią gražią vietą ir nuneškite mažiesiems lauktuvių, pabūkite, paglostykite, parodykite, kad jums rūpi. Kiekviena gyvybė, net ir mažiausia yra labai svarbi ir kas būsime mes jei nepasirūpinsime silpnesniais? Tais, kurie negali nei paprašyti, nei pasiimti. Būkim geresni, nors retkarčiais padarykime kažką gero, kad ir, atrodo, nereikšmingo, bet kartais tai gali pamaitinti alkanas akytes ar net išgelbėti gyvybę. Pasaulis būtų daug gražesnis jei susikabintume rankomis ir veiktume kartu.

gg4

If you wish to donate/ Jei galite paaukoti:

VŠĮ „Vyšnių sodas“

Įmonės kodas 302488918
Sąskaitos nr. LT197044060007446446 (AB SEB bankas)
SWIFT kodas CBVILT2X (aukojantiems iš užsienio)
Paypal: vsi.vysniusodas@gmail.com
Paysera: LT423500010002663964

Advertisements

8 thoughts on “Visiting animal shelter “Vyšnių sodas”

  1. Mūsų namų gražuolė – iš Vyšnių sodo. Nesu iki tol buvusi prieglaudose, bet kažkodėl įsivaizdavau, kad prieglauda – narvai, kuriuose laikomi gyvūnai. Ir ką, visiškai ne :) Labai džiaugiuosi, kad yra žmonių, kurie pasiruošę dalintis savo gerumu!

    P.S. Labai trūko daugiau emocijų. Kas, kaip ir kodėl. Kada prie progos laukčiau ir antros dalies apie Vyšnių sodą!

    Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s