Review of Gera Karma product Purškiamas magnio aliejus (Magnesium spray)

magnis.JPG

EN: Recently I got a package from Gera Karma and I received something I’ve never heard  about before. Magnesium spray! Have you ever heard about such product?

LT: Neseniai gavau siuntinuką iš Gera Karma, kuriame buvo produktas, apie kurį anksčiau nesu girdėjusi. Purškiamas magnis! Ar jūs esate apie tokį girdėję?

 

EN: As I mentioned I was really curious to try this product out as I’ve never heard about it before so I’ll quickly share my thoughts about it.

Firstly, it is really pleasent on the skin to use, because the product itself is oil consistency. Secondly, can’t tell you exactly about the effect (since I started eating waaay healthier than I had before, maybe it has something to do with it), but I can tell you that ever since I’ve stared using this product I didn’t experience a single cramp, which was happening quite often earlier.

The qualities that I liked the most was that it’s 100% natural (ingredients are water and magnesium chloride solution) as well as it doesn’t have any smell or any substances that could cause allergy.

I definitely recommend you to try it out!

To order or read more about the product click here.

LT: Kaip ir minėjau labai nekantravau išbandyti šį produktą, nes tai buvo tikrai išskirtinis, negirdėtas sprendimas organizmo aprūpinimui magniu, todėl ilgai nelaukdama trumpai papasakosiu apie šį purškalą.

Visų pirma – papurškus ant odos jausmas labai malonus, priemonė labai gerai pasiskirsto, nes yra aliejaus konsistencijos. Antra – negaliu tiksliai pasakyti ar tai dėl to, kad pradėjau naudoti šį purškalą (kadangi pastaruoju metu pradėjau daaaug sveikiau maitintis nei anksčiau, gal šiam efektui įtakos turėjo ir mityba), bet nuo tada, kai pradėjau naudoti šį produktą, visiškai pamiršau kas yra skausmingi raumenų spazmai, o seniau juos tekdavo patirti pakankamai dažnai.

Labiausiai man patiko tai, kad produktas yra 100% natūralus (sudėtyje yra tik vanduo ir magnio chlorido tirpalas), taip pat produktas yra bekvapis bei neturi medžiagų, galinčių sukelti alergiją.

Drąsiai rekomenduoju išbandyti!

Norėdami užsisakyti produktą arba sužinoti daugiau spauskite čia.

 

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s